• Poptávka

Chuťovky & Antipasti

Poptat

Organické, pečené velké 

fazole s rajčatovou omáčkou

Bílé, organické, velké fazole z našeho HERMES Dimarakis statku pochází ze severního Řecka, kde jsou tradičně pěstovány. Jsou pečeny v troubě se sladkou, okořeněnou rajčatovou omáčkou dle tradičního řeckého receptu. Takto připravené fazole jsou opravdovou středomořskou pochoutkou ať už jako předkrm, či hlavní chod.

DOSTUPNOST:

SKLENĚNÁ NÁDOBA 250 ML

NAKOUPIT VELKOOBCHODNĚ NAKOUPIT MALOOBCHODNĚ

Řecké „DOLMA“ organické 

hroznové listy plněné rýží

Organické řecké hroznové listy plněné rýží z našeho HERMES Dimarakis statku jsou připraveny dle původní řecké receptury. Představují opravdovou středomořskou pochoutku a neměly by chybět na žádném tradičním řeckém stole ve formě předkrmu. Jsou podávány s listy rukoly a naším unikátním citronovým EVO olejem.

DOSTUPNOST:

SKLENĚNÁ NÁDOBA 250 ML

Nakoupit velkoobchodně Nakoupit maloobchodně

Organická červená „KABANAKI“ paprika plněná sýrem v extra panenském olivovém oleji

Červené organické ručně sbírané „Kabanaki“ papriky z našeho HERMES Dimarakis statku pochází z území centrálního Řecka. Jsou plněny chutně namíchaným feta a jemným krémovým sýrem s marinádouna bázi extra panenského olivového oleje. Červené papriky skvěle kombinují sladce pikantní chuť s krémovou sladkostí sýru. Skvěle se hodí ke středomořským pokrmům a jsou nezaměnitelným předkrmem.

DOSTUPNOST:


SKLENĚNÁ NÁDOBA 250 ML

NAKOUPIT VELKOOBCHODNĚ NAKOUPIT MALOOBCHODNĚ

Organická zelená 

paprika v solence

Zelené organické ručně sbírané papriky z našeho HERMEDES Dimarakis statku jsou původem z území centrálního Řecka. Jsou konzervovány v solance vyrobenéz mořské soli, vody ašpetky octu z bílého vína. Zelené papriky jsou pikantní a perfektně se hodí se středomořskými pokrmy či pizzou.

DOSTUPNOST:

SKLENĚNÁ NÁDOBA 370 ML

Nakoupit velkoobchodně Nakoupit maloobchodně