• Poptávka

UNIKÁTNÍ, ORGANICKÉ EXTRA PANENSKÉ OLIVOVÉ OLEJE

Tím nejdůležitějším faktorem pro dosažení perfektní kvality olivového oleje je období sklizně. Sklizeň oliv začíná v říjnu a je vždy doprovázena skvělou péčí o naše stromy a jejich plody. Po tom, co jsou olivy ručně posbírány, je čistíme a třídíme, aby mohlo začít lisování za studena. Vyrábíme pouze organický extra panenský olivový olej z oliv vysoké kvality. Kontrola kvality probíhá na každém stupni výroby. Následné skladování je taktéž provázeno striktními pravidly. Náš organický extra panenský olivový olej je vyroben z oliv odrůdy Manaki a Koroneiki, tedy ze dvou nejlepších odrůd oliv pro výrobu olivového oleje v celém Řecku.
Poptat

ODRŮDA MANAKI

ORGANICKÝ EXTRA
PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ

Slavná lokální odrůda oliv MANAKI produkuje olivový olej prvotřídní kvality. Pro náš extra panenský olivový olej jsou tyto ručně sbírané, organické olivy lisovány jemně za studena tradičně několik hodin po sklizni. Tato celosvětově uznávaná výběrová odrůda oliv roste exkluzivně na východě Peloponéského poloostrova.

CHARAKTERISTIKA:

Chuť organického MANAKI olivového oleje je zvláště jemná s unikátní sladkostí a pouze drobným přídavkem trpkosti, ostrosti a lehkou bylinkovou vůní.

DOSTUPNOST:

SKLENĚNÁ LAHEV 500 ML
OVÁLNÁ PLECHOVKA 500 ML
PLECHOVKA 3 L
PLECHOVKA 5 L 

NAKOUPIT VELKOOBCHODNĚ NAKOUPIT MALOOBCHODNĚ

                                           ODRŮDA KORONEIKI

ORGANICKÝ EXTRA 

PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ

Tradiční řecká odrůda KORONEIKI produkuje olivový olej prvotřídní kvality. Pro náš extra panenský olivový olej jsou tyto ručně sbírané, organické olivy lisovány jemně za studena tradičně jen několik hodin po sklizni.

CHARAKTERISTIKA:

KORONEIKI organický olivový olej se vyznačuje středně silnou ovocnou vůní a bohatou chutí s příjemným nádechem trpkosti a hořké dochuti.

DOSTUPNOST:

Skleněná lahev 500 ml
Oválná plechovka 500 ml 

Nakoupit velkoobchodně Nakoupit maloobchodně

ODRŮDA MANAKI & KORONEIKI

Organický extra 

panenský olivový olej

Slavná lokální odrůda oliv MANAKI a tradiční řecká odrůda oliv KORONEIKI produkují prvotřídní organický olivový olej. Pro náš mixovaný extra panenský olivový olej jsou využívány výhradně organické, ručně sbírané olivy lisované jemně a za studena tradičně několik hodin po sklizni.

CHARAKTERISTIKA:

MANAKI & KORONEIKI olivový olej se vyznačuje středně silnou ovocnou vůní s nádechemchuti bylinek a sametu. Chuť je perfektně doplněna lehkou trpkou dochutí.

DOSTUPNOST:


SKLENĚNÁ LAHEV 500 ML

NAKOUPIT VELKOOBCHODNĚ NAKOUPIT MALOOBCHODNĚ

                                                            Aromatické olivové oleje

Organický extra panenský 

olivový olej s přírodním citrónem

Současné lisování celých organických oliv a čerstvých, organických citrónů produkuje ovocný olivový olej se skvělou a jemnou citrónovou chutíbez použitíumělých dochucovadel. Tento zcela organický, aromatický olivový olej je ideální ingrediencí do salátů, antipasti, ryby či pokrmů středomořské kuchyně.

CHARAKTERISTIKA:

Tento organický extra panenský olivový olej prémiové třídy s citronem se skládá z odrůdy oliv Koroneiki a je velmi aromatický.

DOSTUPNOST:

Skleněná lahev 250 ml

Nakoupit velkoobchodně Nakoupit maloobchodně

Organický extra panenský olivový olej s přírodními mandarinkami

Současné lisování celých organických oliva čerstvých, organických mandarinek produkuje ovocný olivový olej s jedinečně skvělou a jemnou chutí mandarinekbez použitíumělých dochucovadel. Tento zcela organický, aromatický olivový olej je ideálním doplňkem zelených salátů, čerstvé zeleniny, kuskusu, vepřové panenky, kuřecích prsíček a rybích vloček. Stejně tak se často využívá při stir-fry smažení či jako ingrediencedo marinády z římského kmínu a koriandru.

CHARAKTERISTIKA:

Tento organický extra panenský olivový olej prémiové třídy s mandarinkami se skládá z oliv odrůdy Koroneiki a je velmi aromatický.

DOSTUPNOST:


SKLENĚNÁ LAHEV 250 ML

NAKOUPIT VELKOOBCHODNĚ NAKOUPIT MALOOBCHODNĚ