• Poptávka

Léčivá minerální voda z Podkarpatských hor

Мinerální voda z podkarpatských hor se čerpá z hloubky 180 metrů v rekreační zóně jednoho z nejčistších regionů Podkarpatské Rusi, který se proslavil svou jedinečnou krásou, neposkvrněností a čistou přírodou. První písemné zmínky o této léčivé vodě pocházejí z roku 1753 a již v roce 1818 na základě těchto minerálních pramenů vznikly lázně: „Zámecká koupel“, která se doporučovala pro léčbu anémie, ženských onemocnění a gastritidy. Léčivá minerální voda z těchto pramenů se již za dob Rakousko-Uherské monarchie pravidelně dodávala na císařský dvůr a byla rovněž velmižádaná ve Vídní, Budapešti a Praze.
Zjistit více

Organické produkty z řeckého

poloostrova Peloponés

Olivové oleje, olivy a další řecké speciality nám poskytuje přímo ze svého statku rodina Dimarakis. Olivám a s nimi spojené produkci se věnují s láskou již přes 60 let. Stáří jejich olivovníků sahá až několik stovek let do minulosti. Pěstují především dvě nejpopulárnější odrůdy oliv v Řecku: MANAKI a KORONEIKI. Vyrábí zejména organické, extra panenské olivové oleje (včetně aromatických), organický ocet, šafrán, olivové pomazánky a omáčky, olivové pasty a zajímavé chuťovky v podobě rajčat plněných sýrem, fazole či hroznové listy plněné rýží.
Zjistit více

Koření, přinášející chuť ukrajinské kuchyně

Nejlepší bylinky, koření a směsi k podkarpatským a ukrajinským receptům. Společnost „Ogorodnyk“ představuje široký sortiment nejoblíbenějšího koření, zeleninových směsí, ochucovadel a specialit, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a výhradně přírodních surovin za dostupné ceny. Speciality a koření od společnosti "Ogorodnyk" jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin namíchaných dle exkluzivních receptů. Pro vaše oblíbená jídla jsou taktéž k dispozici univerzální a specializované směsi koření.
Zjistit více

Zboží pro dům a zahradu přímo od výrobců z východní evropy

Máme pro Vás v nabídce obrovský sortiment zboží pro dům a zahradu, ze kterého si určitě vyberete. Spolupracujeme s mnoha dodavateli z východní Evropy, kteří dbají na kvalitu svých produktů. Můžeme Vám nabídnout kancelářské vybavení, kuchyně, postele, židle, skříně, stoly, dekorační nábytek, doplňky a různé další druhy nábytku. 
Zjistit více